Blog Takip Etkinliği 2019

  Hiç yorum yok
Sevgili Blog yazarları ve Blog okurları yeni yılla birlikte Blog takip etkinliği adı altında güzel bir etkinliği hayata geçiriyoruz. Umarım Blog keşif etkinliği bu etkinliğe katılan bloglar için faydalı olur. Son zamanlarda yeni blog yazarları izleyici sayılarının ve sosyal medya takipçilerinin artmamasından dert yanıyor bu soruna bir nebzede olsa çözüm getirmek adına böyle bir etkinlik yapma kararı aldık.

Etkinlik Katılım Koşulları Çok Basit

-Aşağıdaki listede bulunan blogları izle butonundan takibe alalım. Listedeki tüm bloglarda farklı bir takip etkinliği yazısı göreceksiniz, bu yazıların altına yorum yaparak blog sahibi arkadaşların haberdar olmasını sağlayın, onlarda sizin blogunuzu ziyaret edecek ve takibe alıp bir yazınıza yorum yapacaklar.
-Diğer yorum yapan bloggerları ziyaret edip blog takip etkinliği için geldiğiniz notunu düşerseniz mutlaka size dönüş yapacaklardır.
-Sizde bu şekilde kısa bir yazı yazıp aşağıdaki listenin en altına kendi blogunuzu ekleyerek blog takip etkinliğine katılabilirsiniz. Bu sayede sizin blogunuzdan yazıyı alan diğer blog sahipleri linklerini yazının sonuna ekleyecek ve büyük blog takip etkinliği devam edecek.
-Yazımızı forumlarda ve sosyal medyada paylaşırsanız takip etkinliğimize daha çok kişi katılacaktır.

Takip etkinliğine katılan bloglar

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Blogger Eklentileri